×

Pacjencie!

Jesteśmy z Tobą od pierwszego dnia ogłoszenia stanu epidemiologicznego.
Jesteśmy gotowi do udzielania pomocy w stanie nagłym i przyspieszonym takich jak:
a) wybicie i złamanie zęba
b) ból zęba
c) krwawienie z jamy ustnej
d) ropień zębopochodny jamy ustnej

Wizyta w klinice jest możliwa po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod numerem 32 767 35 55 , 510 105 131.
Świadczymy usługi stomatologiczne zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia , Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

O nas

Praktyka stomatologiczna pod marką Mardent istnieje na rynku od 1999r. Stale się rowijając i podnosząqc jakośc świadczonych usług w 2004 roku, uzyskaliśmy Certyfikat Jakości ISO 9001-2008, który zobowiązuje Nas do świadczenia usług stomatologicznych na najwyższym poziomie oraz do spełnienia oczekiwań pacjentów w zakresie leczenia.

 Rok 2008 to czas w którym rozszerzyliśmy naszą praktykę o doskonałą implantologię i od tego samego roku dołączyliśmy do grona PSI (Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego). Nie zwalniając tempa od 2009 udało nam się zostać autoryzowanym gabinetem firmy Densply Friadent, która zajmuje się dystrybucją systemu implantologicznego Ankylos i Xive.

Obecnie nasze centrum stomatologii i implantologii to przyjazne pacjentowi miejsce w skład którego wchodzią 4 nowocześnie wyposażonye gabinety oraz zaplecze administracyjno socjalne.

Mardent swoją oferte stomatologiczną kieruje do wymagających pacjentów,którzy zainteresowani są najnowszymi osiągnięciami w stomatologii. Wiemy, że dla Naszych Pacjentów ważna jest  miła atmosfera i fachowa obsługa.

W naszej praktyce pracują wysoko wykwalifikowani lekarze stomatolodzy, którzy zajmują się:

  • implantologią
  • stomatologią estetyczną
  • ekskluzywną protetyką
  • endodoncją czyli leczeniem kanałowym
  • chorobą dziąseł i błon śluzowych
  • chirurgią stomatologiczną
  • leczeniem zębów u dzieci
  • profilaktyką
  • ortodoncją
  • dermatologią estetyczną

Szeroki zakres usług firmy Mardent naszego zakładu jest gwarancją całościowego spojrzenia na problem naszych pacjentów. NASZ ZESPÓŁ to 7 lekarzy, 6 asystentek i 3 recepcjonistki.

Uczestniczymy w wielu szkoleniach, kursach, sympozjach aby podnosić swoje kwalifikacje zawodowe oraz wprowadzać do naszej praktyki najnowsze osiągnięcia współczesnej stomatologii. Dysponujemy sprzętem i aparatami najnowszej generacji, aby wizyta w naszej praktyce przebiegała szybko,sprawnie i miłej atmosferze. Używamy materiałów najwyższej jakości ,stosujemy najnowsze metody leczenia bo nasza praca jest naszą pasją a najwyższa jakość usług, zadowolenie pacjenta jest dla nas najważniejsze.

Bardzo się cieszymy, że udało nam się zdobyć zaufanie tak wielu pacjentów.

Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum Stomatologii Estetycznej Mardent

Z poważaniem
lek stom. lek med. Mariola Krzykawska

Zespół Mardent
Lekarze Mardent
Asystentki Mardent
Recepcja Mardent