Wybielane zębów

Istnieje bardzo dużo metod wybielania zębów, można stosować systemy nakładkowe w domu (paski wybielające, różnego rodzaju żele) i w gabinecie stomatologicznym. Niestety, konwencjonalne metody są mało skuteczne i dają słaby efekt w usuwaniu osadu powstałego przez kawę, herbatę i tytoń. Są również nieskuteczne w eliminowaniu plam spowodowanych przez zażywanie leków i fluoru.

Przedstawiamy Państwu innowacyjny system wybielania zębów PrevDent CrWR który jednocześnie wybiela, znosi nadwrażliwości oraz remineralizuje szkliwo.System ten przeznaczony jest w szczególności dla osób z nadwrażliwością zębów, dla których wcześniejsze możliwości wybielania okazywały się nieskuteczne lub bolesne. Oprócz funkcji wybielającej, posiada również zdolności naprawiania szkliwa zębów dzięki zawartemu nano-hydroksyapatytowi.

Cechami wyróżniającymi system są:

  • wybielenie zębów o kilka odcieni podczas jednej wizyty
  • specjalna lampa wspomagająca wybielanie
  • zniesienie nadwrażliwości podczas zabiegu
  • remineralizacja szkliwa

Na procedurę Prevdent składają się trzy etapy:

1. Usunięcie plam

Etap ten poprzez użycie „Stain Removal” usuwa głęboko osadzone w zębach plamy.

PrevDent „Stain removal” to zaawansowana kombinacja środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego  tlenu, który wnika głęboko w zęby, aby rozbić i usunąć plamy.

2. Wybielanie

W wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu z nano-hydroksyapatytem, który dzięki temu jest w stanie wejść w strukturę szkliwa. Następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie w miejsce plam i przebarwień wnikają cząsteczki nanohydroksyapatytu.

Efekt: bielszy, jaśniejszy i zdrowszy uśmiech!

3. Naprawa szkliwa

Zastosowanie PrevDent Serum dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilości nano-hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje (odbudowuje strukturę szkliwa) i naprawia powierzchnie zęba, pozostawiając pacjenta ze zdrowym, białym uśmiechem i bez nadwrażliwości.